| Ingognito a întrebat:

Salut, cine si-a facut card revolut, dupa ce ati facut poza v-a trimis pe alta pagina sau cum merge? Ca vreau sa fac si eu un card virtual si am trimis poza cu buletinul da nu s-a intamplat nimic, am bifat patratul ca se intelege pe card si dupa m-a intors inapoi la poza, trebuie sa astept acum dupa ce am dat poza sau nu a iesit poza bine? Ca se intelegea ce scria.

Răspuns Câştigător
| razvan34567 a răspuns:

E posibil sa nu fie suficient de clara si de aceea sa te fi retrimis inapoi la acea poza de exemplu daca este prea multa lumina sau prea intunecata nu ti se accepta trebuie sa fie clara din toate punctele de vedere

| Ingognito explică (pentru razvan34567):

Am mai incercat acum am mers mersi

2 răspunsuri:
| SoCristian18 a răspuns:

Salut, eu mi-am facut revolut, a cerut sa configurez contul prin poza, act de identitate si o alimentare cu 50ron a contului