| FlorinBlondu a întrebat:

Salut cum as putea face bani? Am deja un job, dar as dori si unul secundar. Ma gandeam la vreun site, sau nu stiu orice sfat e bine venit!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te astepti sa iti dea cineva vreun site minune unde dai 2-3 click uri si castigi bani las-o balta

| Pandhoraa a răspuns:

Ai putea incerca sa lucrezi de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| AndreyBorona a răspuns:

Eu iti recomand marketglory, e cel mai simplu si placut, poti ajunge sa faci bani frumosi, dupa cateva luni se obsertva diferenta: http://www.marketglory.com/strategygame/Borona, eu joc de ceva luni si deja am facut ceva bani + referali si alte chestii care valoreaza destul de mult, dupa 5 luni ai sa vezi ca o sa castigi mult mai bine decat prostiile alea de clikuri.Este un site extrem de sigu, si daca ce investesti ceva bani o sa iti maresti profitul. Eu zic sa iti faci cont si sa vezi cum sta treaba.Bafta!

| FearIsALiar a răspuns:

Second job, ideea e sa nu coincida programele si sa nu te termine mental si fizic.

| FlorinBlondu explică:

Nu la genul ala de a face bani m-am referit. Stiu ca sunt o gramada de site-uri promitatoare dar nu platesc nimic.Ma refeream la o mica afacere pe care o pornesti pe net, o dezvolti, etc.