| Alinn01 a întrebat:

Salut!
Cum pot imprumuta niste bani pentru o afacere? Care sunt conditiile?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Recomand Nutzu Kămătaru Bank! Poți împrumuta cât vrei!
De dat înapoi dai cât vor ei! Condiția: dacă nu plătești ramâi fără un deget!
winking

| Frank51 a răspuns:

Pentru înființarea unei companii cu ajutorul unui credit poți folosi fonduri europene.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu poti, deoarece banca vrea garantii, nu i ti da nimeni bani pe vise pe ce va fi daca va fi in viitor ceva, o afacere ca sa o faci trebuie sa ai bani multi, nu poti incepe o afacere cu 2 lei, iar ca sa imprumuti bani de la bănci trebuie sa te gîndesti ca mergi la risc, banca i ti pune ipotecă pe apartament, numai poti plătii creditul i ti ia banca casa si te lasa pe drum, ai face asa ceva? Daca vrei fă o.