| galactico a întrebat:

Salut.Daca a-ti auzit de freebiejeebies imi spuneti va rog mai detaliat cum sa completezi o oferta ca pe aia gratis ii dau "try it free" si dupa e bag emailul si parola imi cere cardul.Si mi-e frica sa bag cardul ca doar i-am dat "try it free". Cine stie pls sa imi spuna.

1 răspuns:
| gregorr a răspuns:

Chestiile cu datul cardului (numerele de pe card, gen "pin", e cea mai mare prostie), ar fi indicat sa te interesezi de la banca emitenta a cardului respectiv care numere se pot da pentru a incasa bani pe card, exclus a oferi "codul pin" e ca si cum ai da de bune voie bani cuiva, Apropo vrei sa castigi bani cu efort minim? si sa-ti intre in cont sume... cu cateva zerouri? poti sa ma contactezi pe mail.