| berges234 a întrebat:

Salut, daca am cardul de la BRD blocat mai pot primi bani pe el de la prieteni sau de la locul de munca? (il tin blocat pentru ca mi s-a furat si cineva imi are datele de pe el)

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti primi bani in cont, nu pe card. Cardul este doar un instrument cu care poti scoate bani din cont. Mergi la banca si ti se va da altul, cu alt cod pin.

| darrio2007 a răspuns:

Te-ai gresit pe tine? Reinventezi limba română?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai cardul blocat, banca iti poate elibera un alt card!
Prietenii si familia iti pot depune banii direct in contul bancar!

| anonimg a răspuns:

Cel mai bine suni direct la bancă.

| IceRope a răspuns:

Banii sunt virați direct în contul curent și se pot retrage de la ghișeul oricărei sucursale BRD. Poți solicita băncii anularea cardului și eliberarea unuia nou. Durează doar câteva zile până la primirea noului card.

Răspuns utilizator avertizat