| marius318 a întrebat:

De ceva timp ma gandesc ce pot face pentru a deveni independet din punct de vedere financiar, asa ca m-am gandit sa deschid o afacere in mediul rural fiind o zona putin exploatata de antreprenori.
M-am gandit sa va cer ajutorul. Ce afacere credeti ca se poate infiinta in mediul rural, care sa prinda repede si se poate dezvolta?
Va multumesc! Sper sa ma ajutati (PS:22 ani)

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Turism (agroturism) - asta nu dă greș. Investiția nu se pierde, riscuri minime dar trebuie să fii mereu prezent și binevoitor

| Anon31241212 a răspuns:

Magazin (birt)
Pensiune

Daca deschizi un birt in judetul Vaslui ai toate sansele sa ajungi milionar, la cat alcool se consuma acolo!