| ActiuniBUG a întrebat:

Doresc sa activez pe piata bursei de valori, insa este un capitol complet nou pentru mine si as dori sa imi recomandati un broker sau o companie de brokeri care ar putea sa ma ajute la inceput. Orice alta informatie importanta in domeniu este bine venita.

2 răspunsuri:
| Tyto a răspuns:

Grija acolo! Riscant cu brokerii, am auzit cazuri nefericite din forex. Investeste in imobiliare s-au cauta tu pe forum-uri din domeniul acesta o persoana cu experienta. Ai sa o recunosti.
Sfat: Sa nu fi naiv
Bafta!

| bogdanmatei33 a răspuns:

Salut,

Daca doresti sa activezi pe bursa iti recomand brokerul http://teletrade-dj.ro/, premiile vorbesc de la sine.

Succes