| demifcm77 a întrebat:

Doresc sa cunosc personal un om de afaceri cu o functie destul de mare(chiar una mare la nivel national). Cum credeti ca as putea intra in legatura cu el daca nu ne cunoastem si nici nu avem prieteni comuni. Este doar un om cu idei interesante pe care as vrea sa-l ascult datorita experientei uriase pe care le are intr-un un anumit domeniu?

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, foarte simplu te duci la el si ii ceri sa iti acorde cateva momente intr-o zi cand are el liber. apoi ii spui parerea ta despre el, poate o sa ai ocazia sa te mai intalnesti sau sa mai votbesti. succes.