| mirceapeiaaa a întrebat:

Salut,doresc sa imi cumpar un note 3 si am gasit acest site la care note-ul si restul produselor sunt foarte ieftine www.camptonelectronics.com. A mai cumparat cine-va de aici? Mie mi se pare suspect ca au numai 31 de produse, credeti ca e vreo farsa sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Inseamna ca e un site nou si inca lucreaza la el. Nu cred ca il poate numi cineva neserios daca are putine produse. Un site nu il faci intr-o zi cu tot ce trebuie in el.

| OtravaDulce a răspuns:

Uite aici un site serios, si cu reduceri :http://bit.ly/1oqNMza