| sociopate a întrebat:

Salut.doresc sa imi deschid un site cu haine, as fi curios sa stiu daca pot sa primesc banii pe click-urile care le dau alti, adica daca cineva intra si imi viziteaza site-u eu pot primi bani pentru ca site-u e al meu si daca da cum pot sa intru in posesia lor?

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Nu functioneaza asa, ar fi chiar simplu. Poti vinde spatiu publicitar pe pagina site-ului si poti pune spam-uri(tu sau altii) care sa redirectioneze vizitatorul catre alte pagini publicitare.Dar dupa cum se stie, ce-i mult strica, un site "incarcat" de publicitate nu atrage pe nimeni si nu vei avea rezultatul dorit.Decizia iti apartine.