| TeDD101 a întrebat:

E careva interesat sa ajute cu bani pentru infintarea unei echipe de fotbal? Ceva geno sponsorizare? Sau daca stiti pe cineva care se ocupa cu asta va rog sa lasati un link sau ceva. Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu merge cu bugetul local...

Uite aici un material despre cum se face o campanie pentru strângere de fonduri pe internet :http://stirileprotv.ro/......ciala.html

Încearcă la oamenii de afaceri sau cei cu afaceri în zona ta, ei vor percepe ca pe o oportunitate de publicitate.