| Levi123 a întrebat:

Salut,eu am cont la nn,voiam sa stiu si eu daca îi pot retrage desi nu am varsta, se poate?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce cont vorbesti?

| Levi123 explică (pentru Violleta2022):

Pilon 2 pensie privata

| Violleta2022 a răspuns (pentru Levi123):

Dupa 60-65 de ani cand iesi la pensie.
Acum vad ca ai doar 28 de ani... deci mult prea tanar pentru pensie happy

"în 6 Septembrie 2019 | Levi123 a întrebat:
Vreau sa va spun ca am o problema cu comunicarea, oriunde ma pierd nu stiu ce sa mai fac, am implinit 23 de ani de curand, dar nu ma simt stapan pe mine chiar daca am 23 de ani..."

| Levi123 explică (pentru Violleta2022):

Fac ce fac si tot ii scot, daca nu ii mut la pensia de stat.

| VoidEternal a răspuns:

Normal că nu îi poți retrage. De ce crezi că se numește "pensie"?

| Levi123 explică (pentru VoidEternal):

De ce nu, e dreptul meu.

| VoidEternal a răspuns (pentru Levi123):

Conform carui statut? De dac liber?

| StoicAnalysis a răspuns:

Doar daca iesi la pensie poti.

| dusmanul86 a răspuns:

Salutare! Ce fel de cont?