| XxAlinxX a întrebat:

Salut,eu de obicei pierd timpul pe net nu stiti ceva site care sa faci bani si care sa functioneze! as vrea sa raspunda doar cei care au facut banii de pe net sa nu fie cine stie ce vrajeala.

10 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti vinde diferite produse pe net, si in functie de vanzari o sa ai un comision. Totul este serios si fara investitie. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| XxAlinxX explică (pentru suntserios):

Pai depinde. stiu sa fac multe...ai ceva oferta?

| suntserios a răspuns (pentru XxAlinxX):

Programare? seo? webdesign?
daca da... freelancer.com gasesti o groaza de proiecte

| XxAlinxX explică (pentru suntserios):

Altceva nu sti... ceva cu care sa faci bani mai repede nu sa astepti sa te angajeze alti playeri...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din astea se fac bani seriosi, restul click uri si prostii... maxim 2-3$ pe luna

Răspuns utilizator avertizat
| FlorinM28 a răspuns:

Pe http://goo.gl/NY9DC9 gasesti toate site-urile de la care eu am primit plati.

| andreiu77 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva..si daca exista faci foarte greu banii si nu prea se merita

| googul a răspuns:

Daca esti interesat poti aplica la un sistem international de ajutor reciproc http://googule.Charity24.net Nu este un sistem piramidal.Este o companie care functioneaza pe un sistem de ajutor reciproc al membrilor inscrisi.