| ShadowLoleris a întrebat:

Există un card de la BRD cu ZERO comisioane?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate alea pentru studenti sau minori, dar ma indoiesc. BRD e cred singura banca care iti ia comision ca bagi cardul in propriul lor bancomat

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce gluma buna. De la hotii aia? Pai brd iti ia comision numai daca treci prin fata unui bancomat de-al lor! Serios, de ce si-ar face cineva sanatos la cap card/cont/imprumut/orice la brd?

| WhiteLife a răspuns:

Da,este cardul de student (recent introdus, cred). Daca nu ai aplicația MyBRD nu plătești nimic. Eu mi-am făcut, nu am avut nimic de plătit, după un timp am închis contul (nu aveam nevoie de cardul respectiv, aveam cont la o alta banca si la BRD mi-am făcut numai pentru că au avut și colegele happy )

| CarcotasulVesel a răspuns:

Brd nu are
ing are
ai un fetish special cu brd-ul?
si sa nu imi spui ceva de gen ca nu vor sa iti livreze salariul decat in brd, ca te trimit la politie cu o falca in cer si una in pamant pentru fortare de serviciu platit dar nesolicitat, sau pur si simplu FURT, daca nu imi dai banii in mana sunt fortat sa platesc comision la banca, care imi scade din salariu, si te rog sa ma crezi ca ei (angajatorii) castiga ceva la treaba asta

| euMILAN a răspuns:

Nu. Sunt niste hoti.
E 0.2 comision la bancomat
Si 0.5 la ghiseu!
Hoti cu diploma