| CezarTumurug a întrebat:

Salut,
Exista vreo posibilitate ca student de a obtine un credit in valoare de 2000 de euro pentru nevoi personable?
Daca da, imi puteti spune efectiv la ce banca se poate, nu doresc raspunsuri vagi, dau funda.

3 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Nu exista atâta timp cât nu muncești de minim 3 luni cu contract permanent undeva

| mitenka a răspuns:

BRD au credite pentru studenți, dar sub nicio formă de 2000 euro și sunt niște condiții. de ex să cumperi rechizite, dispozitive etc

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu exista nici o posibilitate sa iei credite bancare nicaieri in lume, fara sa fii angajat permanent, fiindca bancile nu au cum sa-si recupereze banii.
Ia bani imprumut de la parinti, bunici, rude si prieteni.