| Razvan539gcr a întrebat:

Salut grup am trimis un colet cu niște pinioane i-am zis domnului ca au uzura ft mica i am trimis chiar videoclip și poze a zis ca în regula când au ajuns după 1 sapt mi-a zis ca nu le mai vrea ca nu sunt ca în poze (erau tot cele din poze) ca vr sa le trimită înapoi dar înainte vrea sa le verifice la un mecanic eu nu vr sa le mai primesc deoarece le poate opri și îmi poate pune altele vechi m-a amentiat cu politia dar eu am fost corect și i-am spus tot de la bun început ba chiar video și fotografi

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi tu, asta este ceea ce se recomanda intotdeauna: sa NU vinzi nimic online, daca NU poti sa te intalnesti cu cumparatorul si sa-i dai in mana produsul, fiindca ai toate sansele sa iei teapa si sa ramai si fara marfa si fara bani, ceea ce se pare ca tie tocmai ti s-a intamplat.

| Furnicuta000 a răspuns:

El poate sa iti faca plangere la politie dar nu o sa patesti nimic pentru ca practic i-ai trimis ce era in poza si i-ai zis ca au uzura.
Dar daca e foarte nervos si are adresa ta, ce te faci daca vine la tine acasa si incepe sa faca scandal?

| Gg8 a răspuns: