| RangerJ a întrebat:

Imi poate oferi cineva informatii in legatura cu firma Positiva Financial? Sunt seriosi?

6 răspunsuri:
| alin1317 a răspuns:

Salut! Nici eu nu am auzit niciodata de aceasta firma! Am cautat si pe net, recenzii nimic. Sa fii atent sa fie seriosi. Nu am gasit absolut nimic

| adinaTPU a răspuns:

Nu am auzit de firma asta, cu se ocupa? Am gasit-o pe net ca fiind din Bulgaria si cica ar angaja in RO (am gasit un anunt e ejobs) dar in rest... nimic.

| RangerJ explică (pentru adinaTPU):

Este o agentie de borkeraj, si m ar fi interesat sa aflu cateva informatii despre ea inainte sa ma angajez la ei.

| RangerJ explică (pentru adinaTPU):

Este o firma de brokeraj. Si vreau sa aflu cateva detalii despre ea inainte de a ma angaja la ei.

| kristims a răspuns:

Buna. Uita de ei, daca nu te-ai angajat deja! Este o pseudo firma de brokeraj care nu apare in baza ministerului de finante si nici autorizata nu e. Aduna telefoane din bazele de date si incearca sa convinga fraierii sa depuna bani in contul lor "de tranzactionare"...

| Dumitru_Cristi_1997_CSTz a răspuns:

Salutare tuturor. ma nusmesc cristi. am lucrat la ei. SUNT CEI MAI NESERIOSI OAMENI. Crede tima. seful este DAN VALTER. un mare escroc nu mi-a dat banii pe ce am lucrat. uitati de aceasta pusata de firma.