| Gabriel_Cosmin_1988 a întrebat:

Salut imi poate spune cineva o firma de curierat (sau mai multe ) care te lasa sa verifici coletul inainte sa il platesti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu te lasa doar daca spui distribuitorului sa faca un loc transparent ca sa vezi continutul inainte sa ridici produsul comandat.

| LucianStroe a răspuns:

Curierul face doar ce ii spune expeditorul. Exista intr-adevar magazine online care permit intai sa vezi produsul si abia apoi sa platesti (parca eMAG) dar, repet, asta pentru ca asa vor ei, firma de curierat n-are nici un amestec.

| Butterflyxo a răspuns:

Nu exista asa ceva