| MariusCotoi9 a întrebat:

Salut,imi puteti spune niste site-uri care te plateesc pentru realizarea unor proiecte pentru arhitectura mai usor spus pentru proiectarea unor case.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Proiectele de arhitectură nu se oferă pe situri căci implică cunoștiințe de specialitate care se dobândesc doar prin studii universitare.
Dacă ești arhitect cu studii la nivel universitar și ai acasă un PC dotat cu programe de specialitate, poți să îți oferi serviciile online la o companie sau la un birou de arhitectură, care îți va oferi un proiect sau o parte dintr-un proiect. Dar o casă nu se proiectează doar stând la birou. Ca să te adaptezi la situația din teren, facilități, vecinătăți, PUZ, PUD, etc trebuie să te implici ți offline. Scrie - proiecte case pe Google și intri în domeniu.