| Anonimus100 a întrebat:

Salut.In legatura cu livrarea gratuita de pe tocmai.Pot trimite ceva din Bucuresti catre Galati? Cum primesc banii si cand, dupa ce livrez?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Da poti, curierul vine la tine acasa ia coletul il duce la destinatar. Acesta are dreptul sa desfaca coletul inainte sa plateasca. Daca produsul coincide si corespunde cu cel care l-ai pus tu pe site-ul tocmai atunci cumparatorul plateste suma de bani care se intoarce la tine tot prin fan courier in 2 zile aproximativ

| DascaluViorel a răspuns:

Bani ii primesti ramburs. in 2 -3 zile maxim