| Viorel_Baa_Nu_1981 a întrebat:

Salut,
Intrebarea mea este, daca voi ati avea un buget de 2000-3000 de euro si ati vrea sa va deschideti un site, ce fel de site ati face? premiez cu fundita cele mai originale raspunsuri!

1 răspuns:
| CristinaCarmen a răspuns:

Depinde de obiectivul tau:
1. promovarea unei afaceri deja existente in mediul online cu scopul de a atrage clienti noi si / sau parteneri de afaceri
2. promovarea ta ca expert / profesionist / consultant / specialist 3. magazin online - dar sa te ocupi doar de partea de marketing si vanzari. Productia, depozitarea, livrarea inseamna alte buget.