| Viorel_Baa_Nu_1981 a întrebat:

Salut,

Intrebarea mea este, daca voi ati avea un buget de 2000-3000 de euro si ati vrea sa va deschideti un site, ce fel de site ati face? premiez cu fundita cel mai original raspuns!

1 răspuns:
| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Salut tuturor

De curand am lansat un site, http://www.mistereleascunse.com

Avem,precum sugereaza si titlul,articole referitoare la mistere.

Dar numele nostru inseamna mai mult!

Aducem stiri interesante si prezentam doar -adevarata- parte din ele.

Raspundem la intrebari,la care nimeni nu poate.

Si prezentam curiozitati si topuri interesante,nemaivazute inca de romani.

Deci mister nu este doar enigma, pentru noi este dezlegarea ei.

Asteptam o parere, o sugestie, un comentariu sau un parteneriat