| biliutza a întrebat:

Salut m-am apucat de poker si am primit un tichet de 8 dolari si jucand blackjack am ajuns sa fac 30 de dolari si mentionez ca nu am bagat nici un ban in joc si as dori sa scot acesti 30 de dolari daca se poate sau dati-mi niste detalii despre acest joc si stiti si daca e posobil sa fac bani fara bag nimic! mersi ofer funda!

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

De obicei bonusurile care sunt date la pariuri trebuiesc rulate de un numar de ori dupa care pot fi retrasi bani. Iar casele de pariuri au grija ca acest numar sa fie suficient de mare astfel incat majoritatea sa piarda bonusului inainte de a-l putea retrage

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Visezi!