| Cryisnotaproblem a întrebat:

Salut.Ma cheama Nicu am 15 ani..Acum termit clasa 9 ..Sunt un baiat cuminte imi place sa ma ocup cu sportul in deosebi voleybolul. Dupa 9 clase vreau sa vin in Romania sa invat la un colegiu.Dar nu stiu de ce profesie... Puteti sa imi spuneti niste profesii sau colegii de pe tot teritoriul Romaniei

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| MrAnderson a răspuns:

Salut, Nicu

Intai si intai, gandeste-te bine la ce iti place tie sa faci cel mai mult.
Daca iti place sportul atat de mult, incearca la o universitate care are echipe de performanta in volei.
Daca iti place altceva, gasesti destule facultati.