| Deniio12 a întrebat:

Salut, ma gandeam sa aplic pentru un job la Carturesti. Care sunt experientele voastre cu ei? Deconteaza transportul? Cate ore are o tura?

1 răspuns:
| aizen0567 a răspuns:

Imi pare rau ca nu pot sa ti raspund la intrebarile tale dar ce pot sa ti spun despre ei la fel ca in orice alt loc angajeaza greu au criterii stupide care nu le mentioneaza la ei pe site cum ar fi experina peste un an intr-un job similar iar majoritatea sunt angajati pe pile, totusi iti doresc succes la angajare