| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Ionut si fac un site de jocuri online tip miniclip. Am tot ce imi trebuie in afara de un NUME potrivit pentru site... Astept cat mai multe raspunsuri :X! Merci

9 răspunsuri:
| unromandestept a răspuns:

Cand vrei sa dai un nume unui site incearca sa te orientezi un pic dupa cuvintele cheie de trafic din respectiva nisa de piata si astfel doar din titlu poti atrage un numar destul de mare de Vizitatori.

| BlueBolty10 a răspuns:

Maxiclip laughing; Superio(r); Supremos; 10000 games; Planet games(...)Dupa ce ii dai un nume pot sa intru pe el? plss (Fund@)

| BlueBolty10 a răspuns:

Miniclip2

| Vlad9371 a răspuns:

''i-games'' asta ar fi un nume parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TimeOfGames > GamesNonStop > TheBestGameInTheWorld laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miniclip2

| Ioana_2144 a răspuns:

Eu avancumas
Ionutz the best
Beny boy motto motto
Ionutz R3Sp3cT sper ca te-am ajutat :*:

| B27VIP a răspuns:

''ionutzzgamezz''

| Alex91 a răspuns:

Sunt webdesigner cu 100 ron iti fac eu site identic ca miniclipwinking