| MARS a întrebat:

Salut, Multi au azuti de lucru la domiciului pe internet, inclusiv si eu tot!
Dar cind am incercat sa fac asta nu am gasit nici un website unde poti pe adevarat sa faci Bani online!
Daca cineva deja a gasit asa un web site unde chiarpoti lucra la domiciului si primesti bani adevrati si poate sa se imparta cu aceasta informatie asa fi foarte bucuros

4 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Www.elance.com - dar trebuie sa te pricepi la ceva si mai trebuie sa ai grije cand iti faci cont... citesti bine regurile deoarece o sa te testeze, numarul de telefon sa fie cel adevarat deoarece o sa primesti telefon pentru ati confirma numarul... te sfatuiesc ca inainte sa iti faci cont sa te uiti la joburi, astfel o sa stii la ce categorie te poti inscrie (daca gresesti categoria o sa stai o luna pe bara)

| basexcu a răspuns:

Nu te aventura in miraju online-ului.

| alitzzy a răspuns:

Cu viespar fac vreo 25-30 de dolari pe luna, dar pot sa-i scot abia când ajung la $50. Aia e limita lor. Practic, cauti chestii pe google si dai like-uri si plusuri la diferite site-uri. De preferat sa-ti faci un cont nou sau sa folosesti unul mai vechi, sa nu-ti stresezi prietenii cu papuci si motostivuitoare.
http://bit.ly/1maNsDl
Si ca ptc, folosesc ClixSense. Pot sa-i scot mai repede, la $8 si trebuie doar sa ma uit la niste site-uri pentru câteva secunde sau sa citesc articole. Mai nou ma joc pentru bani, cu ofertele. Strâng bani mai repede. http://csl.ink/tHu

| elena1_3199 a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/? gclid=COy674fHwacCFcoifAodhBCFAQ poftim eu l-am gasit pentru unchimiu