| GloryFighter a întrebat:

Salut nu am o intrebare :D dar m nevoie de putin ajutor :) as vrea sa castig un concurs si ma gandeam ca poate prin intermediul acestui site pot face rost de cateva voturi/plusuri in plus...suna ciudat dar...ma rog am vazut ca site`ul e Toti pentru UNU si poate imi puteti da si mie cateva +`uri mi-as dori din suflet sa intru macar in top10 :) Multumesc celor care m-au inteles si care mi-au dat +. Salut.
Uitati link : http://www.metin2tim.ro/concurs.php?concurent=gigistrumf
Imi cer scuze daca fac reclama dar tot ce vreau e sa castig cateva voturi :)

Răspuns Câştigător
| Anda1197 a răspuns:

Te-am votat! succes:*

2 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop

| xxdd a răspuns:

Si eu te-am votat big grin successs in continuare:*