| Daadad a întrebat:

Salut,nu stiu daca am ales bine categoria dar in fine.Deci eu am 16 ani si vreau sa depun niste bani in contul unui prieten(nu incepeti cu chesti gen:Vezi sa nu te pacaleasca etc,este serios).Eu sunt minor,nu am card,el mi-a zis ca nu este nevoie de card,pur si simplu ma duc la domnul/doamne si ii zic ca vreau sa depun niste bani intr-un cont, ii dau contul, completez o foaie si aia e.Asa este? Nu este nevoie sa am +18 ca sa depun bani in contul cuiva? Ms.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti cere buletinul, daca ai poti face.

2 răspunsuri:
| marvellover a răspuns:

Asa este. nu conteaza ce varsta ai. probabil, in cel mai rau caz, trebuie sa ai 14 ani pentru un buletin, ceva. dar nu cred. oricum, la 16 ani nu trebuie sa fie nicio problema

| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

Daca ai numarul de cont si buletin e ok