| Denis3o a întrebat:

Salut numele meu este Alex si sunt in cautarea ubui loc de munca in strainatate, da adevaru este ca sunt foarte multe pe internet dar nu sunt foate sigur de ele, daca cineva dintre dumneavoastra lucreaza sau a lucrat pe undeva recomandati-mi si mie va rog frumos multumesc

2 răspunsuri:
| Flav1a a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai avea cunostinte, prieteni prin strainatate, asa ai merge la sigur

| mgtow a răspuns:

Prin eures poti pleca linistit sau dutchrecruit o agentie serioasa. Cu ei cred ca plec in strainatate ca sofer pe autocar, ii gasesti pe net si nu percep comision de angajare ei platesc cazare transport la inceput. E nevoie sa stii engleza macar la nivel mediu