| anonim_4396 a întrebat:

O persoana cu dizabilitati se poate angaja la o agenție de pariuri?
Si daca poate lucra pe tura?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de dizabilitati. Cu una fizica, daca nu este grava, te-ai putea angaja, in schimb cu una psihica nu te-ai putea. Totul depinde de ce se cere de catre angajator.

| darrio2007 a răspuns:

Se poate angaja dar nu il angajeaza nimeni.

| Simpatic a răspuns:

Nu te-as sfatui chiar daca te-ai putea angaja ipotetic, vin tot felul de badarani si marlati la agentiile de pariuri, sa nu uitam de cocalarii care dau cu pumnul in aparatele de tip slot machines, ca toate agentiile astea de pariuri au si aparate aka pacanele.
Deci vin si oameni de caracter indoielnic si trebuie sa ai nervi de otel la un astfel de loc de munca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te va angaja la așa ceva, din păcate.

| alina2k18 a răspuns:

Daca are pensie de la stat se poate angaja doar cu contract de colaborare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vin tot felul de oameni de rahat acolo, nu m-aș pune așa în pericol în locul tău

Răspuns utilizator avertizat
| nicucarlos a răspuns:

Https://youtu.be/G07i0i9ohAs
urmareste acest video vei afla cum poti cistiga online