| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,pentru cei care știu dacă îmi fac card la Revolut și nu îl folosesc plătesc ceva după? Comisioane sau nu stiu orice

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu, tocmai asta e ideea la revolut, n-ai comisioane. Nici daca il folosesti, nici daca nu il folosesti.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Sn4k3):

Ei, hai sa nu exageram. Ia vezi cum e cu retragerile sau cu pseudo-achizitia de crypto sau actiuni pe Revolut...

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru Sn4k3):

Cred ca nu ai folosit Revolut de spui ca nu exista comisioane.

| Sn4k3 a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Pai? La tranzactii nu sunt, la intretinerea contului nu sunt. Doar la retrageri numerar 2%, ca trebuie sa faca si ei bani din ceva laughing si la investitii, ceea ce pe el nu-l intereseaza. Posibil sa fi omis ceva totusi, simte-te liber sa explici ce.