| Sawarekh a întrebat:

Salut, Pentru prima etapa a infiintarii unui srl, rezervare de denumire, se poate face si online daca nu am semnatura digitala?
A mai procedat cineva asa, pentru completarea formularului de inceput? Sau este recomandat doar sa ma duc la sediul lor si sa completez fizic?

1 răspuns:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am rezolvat totul online, m-au sunat să-mi confirme că e bun numele și m-am dus la sediu cu dosarul ca să-l verifice + înregistreze, dar asta acum vreo 3+ ani - nu știu cum e acum.

Ca să eviți toată hărmălaia, ai putea să angajezi o firmă să se ocupe de acte și să te ghideze.