| Q89 a întrebat:

Salut, pot sa fac bani doar din trafic?
Fara reclame, doar din trafic!
Daca - DA, cum?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

NU, nu poti. Intr-un mod sau altul, tot trebuie sa vinzi reclama - articolele platite tot reclama se considera, pina la urma.

6 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Da, sunt cateva variante, dar depinde ce tip de utilizatori ai: sunt ei dependenti de siteul tau? Il viziteaza cu regularitate, sau aterizeaza din motoarele de cautare? Au cont pe site?
Daca raspunsurile la intrebari indica faptul ca ai o comunitate, ai putea sa te gandesti la varianta de conturi VIP (unde sa aiba optiuni special create pentru ei in schimbul unui abonament lunar - platibil prin SMS, paypal etc)

| Hari a răspuns:

Www.3afaceri.wordpress.com intra aici daca vrei intr-adevar sa castigi bani pe net.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Pai la ce fel de trafic te referi cel de arme, droguri si oameni sau traficul de pe internet? Pai la traficul de arme, droguri si oameni e foarte simplu furi sau cumperi de undeva arme sau droguri iar la oameni ii rapesti si drogurile si armele le poti vinde pe piata neagra si la oameni sa ceri rascumparare! Iar la traficul de pe net sa iti faci un site gen www.fripta.com si sa puii premii mari si valoroase si oamenii sa-si faca cont si sa-si stranga un anumit nr de puncte pentru a castiga premiul dand click cu ip pe link iar tu la fiecare vizitator primesti o suma de bani! Bafta!

| Q89 explică (pentru Cosminovici18):

Trafic pe net, pai cu click inseamna cu reclama, dar am intrebat daca e posibil sa fac bani doar daca persoana viziteaza site-ul meu, fara sa apese pe reclame.

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Q89):

Pai si cand apasa pe siteul tau nu e tot reclama? da clik pe site lumea de unde sa stie care e siteul tau daca nu-l pui pe un forum,blog,status messenger, facebook, hi5 etc

| Q89 explică (pentru Cosminovici18):

Nu prea am inteles ce ai zis...
Uite pot primi bani doar daca utilizatorul navigheaza pe site, scrie in forum, incarca fisiere?