| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie daca pot sa imi vand flautul la vreun magazin de lucruri vechi sau ceva de genul nu stiu ce sa fac cu el nu il mai folosesc.

3 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Pune-l pe un site de licitatii.

| user1234567890123 a răspuns:

Da ar fi o idee dar nu stiu daca il pot vinde pentru ca e stricat adica nu merg cateva note dar suna bine si il am de 6 ani sta sarmanul pe dulap si aduna praful si seria pe el nu o gasesclaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna merge ti cu el la magazinul muzica de pe calea victoriei, și acolo sînt specialiști care vă pot ajuta sau recomanda unde îl puteți vinde. Mult succes.