| Sawarekh a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog, din propria experienta, la ce banca imi recomandati sa-mi deschid contul pentru SRL?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ing eu recomand

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

BT. Poti oricand merge la o filiala atunci cand ai nevoie.
https://www.bancatransilvania.ro/companii

La Ing au mai avut "sincope".

| StoicAnalysis a răspuns:

BT sau Raiffaisen. La BT are un prieten firma si la Raiffaisen am eu cont de debit si depozit. Nu am avut niciodata probleme cu aplicatia sau cu banii.

| laura241099 a răspuns:

Hey!

Eu recomand Libra Bank pentru că se ocupă super bine de tine. Odată ce le devii client, vei avea un specialist dedicat. Te ajută foarte mult să afli lucruri și îți va fi ușor! Îți spun din proprie experiență.

Succes!

PS: E fain să ai afacere big grin