| Maxcos a întrebat:

Stie cineva cat costa un negativ si inregistrarea unei piese in studio?

Răspuns Câştigător
| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

200 de euro (a dat o prietena de a mea )

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nu sunt din domeniu, dar am mai auzit pe la Tv, una alta, cred ca e maxim 1000 de euro intr-un studio super bun, cu compozitori bine cotati, piesa super buna.In mod normal, as zice maxim 300, hai 400 de euro la un studio necunoscut, sau nu asa faimos, gen roton, catmusic, mediapro.Ideea e ca nu ar trebui sa fie asa de mult.Succes!