| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Stie cineva unde pot merge sa imi fac card bancar fara dovada de adresa? Exclus monese. Am incercat. Eu am decât NINO si am inteles ca pot merge cu el la barcalys ca dovada de adresa.

1 răspuns:
| vexaystaff a răspuns:

Acum un an barclays mi-a inchis contul fara un motiv nici pana acum nu stiu... Si am aplicat online la Halifax mia aprobat, in 4 zile mi-a ajuns cardul. Deci poti aplica online si nu ai nevoie de dovada doar treci adresa unde locuesti... Succes!