| FuKi a întrebat:

sunt a12a si as vrea sa ma duc la o facultate unde ca profil este si marketing-ul. Am 2 optiuni in momentul de fata, FEAA Iasi si ASE Bucuresti, insa nu ma pot decide unde sa ma duc. Am studiat site-urile ambelor facultati insa doar la ASE am vazut in ce consta admiterea 2013, iar pe site-ul de la FEAA nu este nimic updatat de anul acesta si nu mai pot astepta mult timp deorece trebuie sa stiu daca sa aleg sa dau bacul la economie s-au nu. As vrea sa imi ziceti parerile voastre despre aceste 2 facultati cei ce sunteti anul I sau II. Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| madalinbb19 a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune facultati, dar eu iti recomand la ASE Bucuresti

2 răspunsuri:
| crysty1067 a răspuns:

ASE acolo am vrut sa dau si eu...dar din cate am auzit de la mai multi care fac facultatea acolo au zis ca s-a cam stricat facultatea dar nu prea cred.e cea mai buna la acest domeniu succes la bac ce sa zic si noroc in continuare

| Afa_Ceri_Cata_Log_1984 a răspuns:

Universitatea Constantin Brancoveanu. Este a fostului Rector de la ASE - Prof. Univ.Dr. Alexandru Puiu, personalitate recunoscuta si premiata international. Pe vremea lui ASE-ul chiar insemna ceva in Romania si multi dintre profesorii de acolo predau si la universitatea lui ca si colaboratori. E un personaj onorabil din toate punctele de vedere si impune conduita lui tuturor cadrelor - eu am facut Management Marketing in Afaceri Economice la ei - si pot spune literalmente ca mi-au deschis ochii si le datorez multe din ceea ce sunt azi. Ma opresc aici cu laudele ca nu vreau sa sune a reclama din interior :) - chiar nu e!
http://www.agentie-publicitate.com/......rancoveanu