| anonim_4396 a întrebat:

Sunt Alyn din Iasi. Mi-as dori foarte tare sa impart pliante, fluturasi sau reviste de publicitate, orice de genu asta.problema e ca nu stiu unde sa ma interesez de lucrul asta.ma poate ajuta cineva? va rog tare mult o adresa, un nr de tel...
Va multumesc tare mult!

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un anunt pe Iasi online, in ziarele locale, la Flanco, Rombizz...

| ciumpalaku a răspuns:

Incearca la sediile partidelor politice.Incepe campania electorala si sunt sigur ca au nevoie de oameni ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Caut urgent loc de munca ca distribuitor de pliante sau fluturasi.rog seriozitate si astept sa ma contactati cat mai urgent!
Iasi

Tel: 0761983375

cauta-l ca are anunt si poate iti vinde si tie niste ponturi,
Tanara, 17 ani, iasi. caut un job in impartirea pliantelor, fluturasi etc. ofer seriozitate si punctualitate.
IS/Iasi Pret: 40, 00 RON Tel: 0762225108
si ea cauta, au avut anunturi, din ofertele primite de ei, or sa-ti dea si tie ceva nr de tel sau sa stii unde sa mergi,
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:ZRb-WxLXHL4J:...clnk&gl=ro
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:yX8_1wM5CgoJ:...clnk&gl=ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultimele doua link-uri sunt ale angajatorilor.