| UsSerName a întrebat:

Salut, Sunt baiat, 17 ani, Targoviste... ce as putea gasi de lucru? pe timp de vara sau la pc... am f. mult timp liber.

Răspuns Câştigător
| AmberMyth1 a răspuns:

Salut! Poti sa mergi cu prietenii la un biliard, tenis, fotbal. Poti sa iti gasesti chiar si o slujba ca sa faci niste bani [ gaseste ceva care sa iti placa ]. Daca iti place sa citesti, citeste! Daca iti place sa te plimbi, cheama-ti gasca si duceti-va sa va distrati.winking Orice iti place tie! big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incepi cariera in phtoshopwinking se fac multi bani din asta, uite iti recoman un forum abia deschis unde poti sa-ti faci cont si sa inveti multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa incepi cariera in phtoshop;) se fac multi bani din asta, uite iti recoman un forum abia deschis unde poti sa-ti faci cont si sa inveti multe lucruri. http://photoshopdesigner.forumer.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,,, la pc cred ca ar fi varianta sa faci fotografi, albume, filmuletze etc...se poat copia de pe net, ...inafara pc-ului mai exista sa te angajezi la un bar sau ceva gen pentru varsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
A venit vara! Vrei bani de vacanta?!?
Vrei sa castigi bani? Nimic mai simplu.
Eu m-am inscris la Metropolitans si vand cosmetice pentru ei
Ei imi vand mai ieftin, eu vand mai scump, la pretul din catalog.
Daca aduci oameni noi, Metropolitans iti da comision din ce vand oamenii adusi de tine.
- procent de 25% - 30% din vanzarile tale
-la prima comanda primesti 2 cataloage si 10 testere de parfumuri
Oferta METROPOLITAN o poti gasi pe www.ctg.ro
Daca doresti sa te inscrii la "codul reprezentantului care v-a recomandat' introdu codul meu: BArAqh0g.
TOTUL E GRATIS.INSCRIEREA NU COSTA NIMIC, NU AI O LIMITA PENTRU COMENZI...GANDESTE-TE!

ID-UL MEU: angeliquecosmetics

| eisicedaca a răspuns:

Da add la id eeisicedaca