| realu171 a întrebat:

Salut! Sunt client la banca BCR de prin 2021 si nu stiu cum sa imi setez aplicatia george sau etoken ce o fi. Stiu ca am primit pe foaia de la banca un nume de utilizator in numere, iar cand am incercat sa introduc informatiile in aplicatie primeam o eroare si nu puteam sa ma loghez. Asta ma deranja destul de mult. Cam de ieri am aflat ca nu pot sa mai fac achizitii folosind cardul pentru ca trebuie sa imi actualizez informatii cont din aplicatie. Chiar sunt confuz in legatura cu acest lucru si nu stiu cum sa procedez. Daca cineva a intampinat probleme similare sa imi spuna. Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura rezolvare sigura este sa mergi la unitatea bancara a BCR unde ai deschis contul curent si acolo vei obtine toate informatiile necesare, precum si rezolvarea situatiei actuale.
Nu actualiza nimic prin aplicatie, s-ar putea sa fie o tentativa de phishing.