| Nicu_1269 a întrebat:

Sunt din Craiova si as vrea sa stiu unde as putea sa vand un PS2 Slim.Caut un fel de magazin.

3 răspunsuri:
| CrAnonimu a răspuns:

Pune-l pe okazii.ro poate gasesti pe cineva sa il cumpere.

| CrAnonimu a răspuns:

Pai daca e bolovan si cumpara prin posta laughing, il vinzi in craiova cu predare personala, nu cu posta...

| Nicu_1269 explică:

Sincer nu prea am incredere in genul asta de site deoarece nu poti fii sigur cu cine faci afaceri si ar fi mai bine daca m-as intalni fata in fata cu persoana careia i-l vand.Am o cunostinta care a cumparat un iPod de pe okazii si a primit o cutie cu polistiren!