| MelculTurbat a întrebat:

Salut, sunt din Drobeta Turnu Severin si caut un job pe perioada verii, apropo am 18 ani, deci pot sa lucrez si ca barman-ospatar. Astept oferte in orice domeniu.big grin

6 răspunsuri:
| Troll a răspuns:

Crezi ca aici ii bursa locurilor de munca? rolling on the floor

| geop a răspuns:

DauDeProstiPestTotPeTPU: asta e un răspuns pe care numai un om care poarta titulatura celui de-al treilea cuvânt din nimic-ul tău. Tu nu ai înţeles spiritul TPU. Dacă ai comentarii de proşti, atunci nu mai deschide pc-ul. Referitor la întrebare, poţi căuta pe google anunţuri recente. Eu am găsit ceva de genu "lucru la domiciliu", am dat un mail, aştept răspunsul. Nici eu nu am prea găsit, dar caut. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| MARIO_9577 a răspuns:

TE ajut eu.

| reaper a răspuns:

Scrie-mi un mail, s-ar putea sa am ceva pentru tine, TPU@reapdevelopment.com