| modjolica a întrebat:

Salut,sunt jucator de pariu(majoritatea fotbal)si pana acum nu am scos mare branza.Cel mai mare bilet castigator a fost de 150 de lei.Am vazut pe site-uri ca au fost si castiguri de 6.073 de lei. Exista o tehnica de a paria? Dati-mi link-uri ceva.Multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate paria la risc, respectiv pe echipe cu cota foarte mare la castig sau pe mai multe meciuri cu cote mijlocii. Pentru asta trebuie sa te pricepi la fotbal sau alt sport pe care pariezi, sa ai inspiratie si noroc.

Răspuns utilizator avertizat