| Caprademunte a întrebat:

Sunt la BT și trebuia sa primesc niște bani în euro, am dat IBANul de la contul meu actual în lei. Și au trecut 5 zile deja și nu ii vad sa fi întrat în cont. Am cont doar de BT pay. Și banii știu ca au fost trimiși. Știe cineva unde au întrat?

Răspuns Câştigător
| Iuli122122 a răspuns:

POSIBILITATI:
1. Nu au fost trimisi in contul tau si s-a gresit o cifră.
2. Nu ti-au fost trimisi.
3. Contul a fost blocat/anulat.
4. Banii au ramas blocati undeva.

CE SA FACI?
1. Mergi la banca intreaba si explica situatia ei stiu cel mai bine.
2. Rezolvi si tii legatura cu cel ce ti-a trimis banii astfel poate s-a emis o eroare din cauza voastra.

CE E CIUDAT?
1. Banii trebuiau sa intre dupa 10 minute.
2. Dacă banii au fost trimisi sigur au intrat in alt cont sau au ramas blocati.

| Caprademunte explică (pentru Iuli122122):

Banii au venit din Austria. Și am dat totul bine. Am dat share direct din aplicație la IBAN

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Caprademunte):

Întreaba persoana daca i-a trimis, ca poate nu a avut timp sa faca tranzactia.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca cel care trimite banii nu i ti scrie numele tau complet nume prenume daca ai două prenume, exact ca in buletin, banii nu ajung la tine.

| Caprademunte explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai i-am dat exact numele meu complet

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Caprademunte):

Daca el a gresit numele degeaba.