| Quadd a întrebat:

Salut.Tocmai mi-am luat un fiat scudo din 2002, si as avea si eu o intrebare daca se poate.Nu mi-ar putea da cineva niste idei, ce sa i dau de lucru masinii.nu stiu exact cate kg pot pune pe ea ca nu am reusit inca sa ma uit in carte, dar stiu ca masa totala este de 1300 kg.cred ca as putea pune vreo 400 de kg. orice sfat este binevenit.ce credeti ca ar merge?

2 răspunsuri:
| hummmer a răspuns:

Utilitară? persoane?
Cari marfă în piaţă pentru diferiţi inşi,cumperi cartofi/roşii/etc de la ţărani şi le vinzi la ''pieţari'', faci curierat(ia legătura cu vreo firmă locală), cari pentru papuaşi fier vechi, transport persoane interior/exterior, şi or mai fi.

| Quadd explică:

Am uitat sa precizez, este autoutilitara