| CMtube a întrebat:

ajutati-ma! care stie un nume care s-ar potrivi unui un site de anunturi!? dau funda celui care imi imi zice cel mai frumos nume big grin

Răspuns Câştigător
| Pardelian a răspuns:

Tocmai.ro nu s-a desfiintat a fost cumparat de olx si mie imi placea mai ales la auto-puteai cauta doar vehicule inmatriculate nu sa vezi inainte 10 mii de masini pe Bulgaria sau cu nr rosii

6 răspunsuri:
| Pardelian a răspuns:

Tocmai(numele judetului din care esti).ro

| CMtube explică (pentru Pardelian):

Nu-i o idee rea.

| CMtube explică (pentru Pardelian):

Uite un site asemanator tocmai.ro aproape in totalitate anunturiionline.ro mie imi place sper sa mearga ca nu mi place sa lucru pe Olx

| Pardelian a răspuns (pentru CMtube):

Tocmai.ro nu s-a desfiintat a fost cumparat de olx si mie imi placea mai ales la auto-puteai cauta doar vehicule inmatriculate nu sa vezi inainte 10 mii de masini pe Bulgaria sau cu nr rosii

| AlexAndreiD a răspuns:

Salut! Pai acum depinde, daca ai bani multi si daca vrei sa-l faci brand. Daca vrei asa ceva atunci trebuie sa iti alegi un nume neutru, ceva cu oarece rezonanta, gen olx.ro sau imperator.ro sau tocmai.ro (sunt specializate pe anunturi si numele lor nu are nimic de-a face cu anunturile) Daca vrei sa faci un site de anunturi obisnuit doar ca ai tu un hobby atunci poti alege un nume care sa contina cuvantul "anunturi" sau articulat "anunturile" Adica: anunturispeciale.ro, anunturiletale.ro ETC. Daca stau 2-3 ore si ma gandesc bine iti pot gasi 20-30 de nume interesante, dar trebuiesc si controlate sa nu fie deja luate de altcineva

| CMtube explică (pentru AlexAndreiD):

Asta e problema ca multe is luate... nu am gasit unu valabil sa fie si disponibil in seara asta este disponibil site ul arat exact ca tocmai. doar nu stiu daca i se potriveste anunturiionline.ro ce parere ai? asta l am vaz eu cel mai bun.pana momentan

| CMtube explică:

E o idee pardelian am pus nume site-ului anunturiionline.ro mi se pare ciudat am reusit sa-l fac identic cu tomai pentru ca am fost fan mare tocmai.ro si pacat ca s-a desfiintat.ce ziceti anunturiionline.ro e un nume bun?