| misticals19 a întrebat:

am varsta de 16 ani si locuiesc in Bucuresti. As vrea ca pe durata verii sa ma angajez undeva credeti ca am sanse sa ma poata angaja cineva? Daca da. spuneti-mi in ce domeniu as putea

Răspuns Câştigător
| Adryanna2000 a răspuns:

Sigur ca angajeaza. Trebuie sa te duci pe la mai multe magazine si la care iti convine la ala te angajezi.
Succes! Funda apropo?

5 răspunsuri:
| Adryanna2000 a răspuns:

Am eu un job.In Europa(complex comercial) angajeaza fara carte de munca si te poti duce sa muncesti acolo pe 800-700 lei pe luna.Du-te si intereseaza-te.

| misticals19 explică (pentru Adryanna2000):

Sti sigur ca angajeaza acolo? sau cum fac la cine ma duc ca e mare Europa

| misticals19 explică (pentru Adryanna2000):

Poti sami lasi id tau de mess sau ia-l tu pe al meu gabiionut15 ca vreau sa mai discutam cate ceva big grin

| Adryanna2000 a răspuns (pentru misticals19):

Adry_simona20

| Adryanna2000 a răspuns (pentru misticals19):

Sigur ca angajeaza. Trebuie sa te duci pe la mai multe magazine si la care iti convine la ala te angajezi.
Succes! Funda apropo?

| herbals a răspuns:

Distribuitor Pliante. Nu castigi cine stie ce dar macar ai un ban si nu te plictisesti acasa.