| Ralucush123456 a întrebat:

am un baiat in clasa ieri un alt baiat mi-a dat un baiat clama mea de pe jos dupa ce am scapato dupa aceea un alt baiat ma ajutat sa il prind pe unul care nu imi dadea pace si sa-l bat dupe ce a venit de la ore cred ca ca sa imi faca in ciuda s-a dat la o fata si de fata cu baiatul ce care ma ajutat sa-l bat pe un baiat mi-a dat cu palma la fund facea cateva gesturi ok imi place de el dar nu de fata cu toti sa imi dee cu palma la fund ajutati-ma

9 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Multi baieti... Pana la urma cum a ramas cu clama?

| AlinaaAli a răspuns:

Spune-i la acel baiat cand e si celalalt baiat care a fost cu baiatul cand ti-a dat celalalt baiat clama ca nu iti place ca baiatul care ti-a dat peste fund sa iti mai dea si cand e baiatul pe care l-ai batut cu ajutorul celuilalt baiat a vaziy ca baiatul ti-a dat peste fund!
daca ai inteles tu ceva de aici, si eu am inteles ceva din intrebarea ta!

| Minks a răspuns:

Mai respira.

| GEORGE a răspuns:

Nu inteleg, ori ai prea multi baieti in clasa, ori nu vad eu bine, si fa-ma sa inteleg, iti place ca un baiat ti-a dat cu palma la fund? dar cati ani ai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Nu te exprimi corect si 2) Ma bagi naibi in ceata cu un baiat cu acel baiat dupa a venit alt baiat... laughing ce e asta

| xcristix a răspuns:

Un baiat fata de un baiat la o fata un baiat batut cu un baiat clama un baiat fata la o fata?, eu nu am inteles decat ca iti place de un baiat si iti place sa iti dea palme la fund esti gay

| kittyshor a răspuns:

Exprima-te clar te rog laughing suntem in ceata totala laughing

| sonny89 a răspuns:

Cred c-am inteles! [Not!] Iti dau un sfat: Ia-l acasa pe baiatul care "ti-a dat cu palma la fund", cand nu sunt ai tai acasa, si repetati chestia cu palma, asa cum vrei tu, adica nu de fata cu toti. Cat despre ceilalti baieti, nimic de zis... Habar n-am ce-ai spus tu acolo, exprimarea ta nu-ti poate aduce un raspuns mai bun de atat.

| Wassup a răspuns:

What?